banner_gbo_lviv
Штраф за вимкнене ближнє світло PDF Друк e-mail
Четвер, 07 листопада 2013, 09:48

Нові правила дорожнього руху , що набули чинності в цьому році , вимагають , щоб з 1 жовтня поточного року по 1 травня наступного року, на всіх механічних транспортних засобах при русі поза населених пунктів було включене ближнє світло або денні ходові вогні

 

У ДАІ відзначають , що дотримання цього правила зменшить ризик виникнення дорожньо -транспортних пригод на заміських дорогах, оскільки всі машини і мотоцикли будуть краще видні. Процитуємо пункт 9.8 нових Правил дорожнього руху:

З 1 жовтня по 1 травня на всіх механічних транспортних засобах поза населених пунктів повинні бути включені денні ходові вогні , а в разі їх відсутності в конструкції транспортного засобу - ближнє світло фар.

Нагадаємо , що самовстановленні ходові вогні без реєстрації в інституті «ДержавтотрансНДІпроект» або в Центрі безпеки дорожнього руху при МВС України однозначно поза законом і теоретично караються штрафом до 510 гривень ( за « переобладнання транспортного засобу »). За невключення ближнього світла за містом можуть оштрафувати на 425 гривень.

Крім того , давайте пригадаємо основні нововведення ПДР , які набрали чинності 15 квітня 2013

  • З 1 жовтня по 1 травня поза містами потрібно включати денні ходові вогні , а якщо їх немає - ближнє світло фар
  • Водій , що повертає ліворуч повинен пропустити попереду їдучий автомобіль попутного напрямку, який здійснює розворот . Раніше такий роз'їзд регулювався правилом «перешкоди справа» , а тепер уточнено.
  • Заборонена стоянка на газоні.
  • Введено зобов'язання знижувати швидкість при наближенні до транспортних засобів з розпізнавальним знаком «Діти» і включеної «аварійкою» або проблисковим маячком .
  • Заборонено блокувати рух у всіх випадках , крім встановленого в переліку . Конуси і стоппери на проїжджій частині , якими власники придорожніх ресторанів -магазинів звикли «стовпити» місця тепер поза законом і в ПДД .
  • Дорожні знаки , в тому числі й нові, отримали офіційну перевагу перед розміткою в тих випадках , коли одне суперечить іншому .
 
Увага Акція

Акція від СТО "КБ"
Всього за 299 євро - встановлення ГБО 4
встановлення гбо львів

Наша адреса

Головний Офіс та СТО:
м.Львів, вул. Городоцька 207

автосервіс на карті, Львів

AudiBMWChevroletFordHondaHyundaiKIALadaDaewooMazdaMercedes-BenzMitsubishiTOYOTAVolkswagenOpelSkoda