banner_gbo_lviv
Несправності турбін вантажних автомобілів у Львові PDF Друк e-mail
Понеділок, 27 червня 2016, 00:00

турбіни для грузовихНеобхідність турбін на сьогоднішній день є безперечною. Але, як і будь-яке обладнання, вони виходять з ладу. Як визначити несправність турбіни і зберегти її працездатність?

Для приклад встановлення турбін на вантажівки МАН

MAN - марка вантажних автомобілів німецького виробництва з відмінною репутацією. Машина вагою 18 т приймає на борт близько 9 тонн вантажу. Вантажівки обладнані потужними двигунами.

Будь-який вид двигуна внутрішнього згоряння, який охолоджується за допомогою рідини або повітря, передбачає установку турбокомпресора. Установка турбіни на авто для вантажних перевезень МАН має ряд переваг. У машині з турбокомпресором cummins водій перемикає передачі на гірській дорозі значно рідше, та й машина йде м'якше. Крім того, двигун на турбіні споживає набагато менше палива.

Ознаки поломки турбокомпресора

Саму турбіну обслуговувати не потрібно. Але оскільки вона змащується маслом, то проблеми з системою змащення можуть вплинути на працездатність агрегату. Якщо масла недостатньо, турбіна швидше зношується і виходить з ладу.

Турбіна несправна, якщо:

  • зменшилася потужність двигуна,
  • з вихлопної труби йде дим чорного або синюватого відтінку,
  • занадто швидко витрачається моторне масло,
  • при роботі турбіни виникає сильний шум.

Ці ознаки не завжди є доказом того, що турбіна вийшла з ладу. Спочатку перевірте справність самого двигуна.

Регулярно обслуговуючи двигун, ви забезпечуєте турбокомпресору стабільну роботу на багато років.

Ремонтувати турбіну повинні фахівці і тільки в спеціалізованій майстерні з необхідним обладнанням та в умовах ідеальної чистоти. Навіть маленька частинка, потрапивши всередину турбіни, може привести до її поломки.
Правила експлуатації турбіни

Щоб турбокомпресор працював стабільно і довго, чітко дотримуйтесь таких вказівок щодо її експлуатації від виробника авто:

Запускаючи ще не нагрітий двигун, кілька хвилин не розганяйте сильно обертів. Цей час потрібний, щоб масло встигло змастити турбіну.
Після великого навантаження або довгої поїздки не поспішайте відразу глушити двигун. Дайте йому попрацювати як мінімум 2 хвилини вхолосту. Навіть якщо ви заглушите двигун, що працює до того на високих оборотах, турбіна ще буде якийсь час обертатися. Але так як масляний насос припиняє роботу відразу, він вже не буде змащувати агрегат. А робота без змащення сприяє його швидкого зносу.
Не нехтуйте заміною масляного фільтра і моторного масла. Робота турбіни створює високу температуру, а вона знижує довговічність і якість масла. Використовуйте відповідне якісне масло.

Прислухавшись до цих рекомендацій, ви продовжите працездатність турбокомпресора. Не нехтуйте цими правилами.
Пам'ятайте: попередити хворобу легше, ніж її потім вилікувати.
 
Увага Акція

Акція від СТО "КБ"
Всього за 299 євро - встановлення ГБО 4
встановлення гбо львів

Наша адреса

Головний Офіс та СТО:
м.Львів, вул. Городоцька 207

автосервіс на карті, Львів

AudiBMWChevroletFordHondaHyundaiKIALadaDaewooMazdaMercedes-BenzMitsubishiTOYOTAVolkswagenOpelSkoda