banner_gbo_lviv
Порушення геометрії кузова, що вимагають ремонту PDF Друк e-mail
Середа, 20 липня 2016, 00:00

geometria-lvivКузов автомобіля має свою геометрію, тобто форму і розміри деталей. Розміри кузова крім власне кузовних розмірів включають розміри дверних прорізів, розміри багажного отвору і інші. При розробці автомобіля закладаються строго певні розміри кузова які пов'язані не тільки з кріпляться до кузова деталями і механізмами, але і з безпекою автомобіля, його аеродинамікою.

Геометрія кузова охоплює всю сукупність розмірів кузова і його форм. Оцінити геометрію кузова автомобіля можливо із застосуванням спеціального обладнання для вимірювання кузова по контрольним точкам.

У нормі геометрія кузова відповідає параметрам автозаводу виробника машини, і в цьому випадку автомобіль є безпечним і технічно надійним транспортним засобом. Якщо геометрії кузова порушена то деструктивні зміна автомобіля переводять його в категорію небезпечних і ненадійних.

Пошкодження геометрії кузова бувають декількох видів, залежно від виду порушення потрібно різний обсяг ремонту.

До 1 категорії порушення геометрії кузова відносяться вм'ятини зовнішньої частини кузова.

До 2 категорії відносяться пошкодження кузова без змін ходових якостей автомобіля і без порушення розташування основних вузлів. Такими змінами геометрії кузова вважаються перекоси дверних прорізів, деформація середніх стійок салону автомобіля тощо.

До 3 категорії пошкодження геометрії кузова відносяться дефекти, наслідком яких є зміщення основних агрегатів автомобіля, деформація несучих елементів кузова де розташовані базові точки - лонжерони, чашки амортизаторів і т.д.

Пошкодження геометрії 4 і 5 категорії є найбільш трудомісткими по ремонту кузова. 4 категорія порушення геометрії кузова включає весь перелік вищеописаних дефектів кузова, за умови що перекошені три і більше віконних і дверних прорізів автомобіля.

5 категорію можна описати як «відновленню не підлягає», страждають всі отвори кузова, всі кузовні розміри не відповідають нормі.

Ступінь дефекту геометрії кузова визначає складність і дорожнечу ремонту.

Автосервіс сто "КБ" Львів пропонує всі види кузовного ремонту у Львові, фарбування автомобіля і відновлення геометрії кузова.

 
Увага Акція

Акція від СТО "КБ"
Всього за 299 євро - встановлення ГБО 4
встановлення гбо львів

Наша адреса

Головний Офіс та СТО:
м.Львів, вул. Городоцька 207

автосервіс на карті, Львів

AudiBMWChevroletFordHondaHyundaiKIALadaDaewooMazdaMercedes-BenzMitsubishiTOYOTAVolkswagenOpelSkoda