banner_gbo_lviv
Ремонт підвіски і заміна охолоджуючої рідини у Львові PDF Друк e-mail
Вівторок, 09 серпня 2016, 00:00

Ремонт підвіски ЛьвівРемонт підвіски

Один з найбільш часто зустрічаються видів несправності автомобілів- проблеми з підвіскою. Щоб зрозуміти важливість підвісок для автомобіля, ми повинні визначити що вони роблять. Отже, підвіска це сполучна ланка рами автомобіля з мостами або безпосередньо колесами. Головна її функція-пом'якшувати удари при проїзді нерівних ділянок дорожнього полотна.

Складається підвіска з трьох частин: направляє, пружне (для пом'якшення) і гасить (нівелює) пристрою. Класифікація підвісок залежно від типу кріплення: залежні та незалежні. До перших відносяться підвіски, в яких міцна балка пов'язує обидва колеса осі. Рух одного колеса надає руху друге. Незалежні підвіски це тип підвісок, коли колеса підвішені незалежно. У цьому випадку колеса в різних площинах можуть незалежно один від одного приводиться в рух.

Основні можливі технічні проблеми:

- Проблеми з важелями підвіски (знос шарнірів)

- Стирання різьблення на гумових втулках важелів підвіски

- Пошкодження амортизаторів (знос втулок вушок або ослаблення кріплень)

- Недолік в мастилі різних частин підвіски, який привів до її зносу

- Проблеми з підсилювачем важелів (в основному верхнього)

- Зменшення зазору в підшипниках або заміна підшипників.

Перелік робіт, що виконуються співробітниками "СТО КБ" у Львові:

- Діагностика і ремонт підвіски найбільш поширених марок автомобілів

- Заміна основних частин підвісок. Співробітники швидко встановлять на ваш автомобіль нові стабілізатори поперечної стійкості, колодки, підшипники, кермові наконечники, пружини, стійки і інші деталі підвіски.

Звертайтеся в наш автосервіс у Львові "Сто КБ". Кваліфіковані фахівці нададуть швидку і якісну допомогу вашому авто!

Заміна охолоджуючої рідини

Проблема виходу автомобіля з ладу через некоректного використання господарем охолоджуючої рідини до сих пір актуальна. Чому? Багато людей на цьому економлять. Просто беруть в якості охолоджувача використовують звичайну воду. Начебто це все правильно, але є багато побічних явищ. По-перше, слід враховувати температурний режим в нашому кліматичному поясі. Взимку температура двигуна дуже часто опускаяется нижче 0 градусів. Якщо в цей момент в радіаторі находітсявода, то відбувається розрив двигуна і радіатора. Хто не знає хімію, пояснимо. При замерзанні вода розширюється на 9% в обсязі. Влітку відбувається зворотний процес. Часто зустрічали, напевно, стоїть на узбіччі дороги автомобіль з відкритим капотом, з якого йдуть клуби диму? Звичайно, часто. Знову згадаємо хімію. При якій температурі вода починає кипіти? Більше 100 градусів. Двигун в жаркий період дуже часто нагрівається до такої температури і навіть вище. Для уникнення всіх проблем ми б радили вам використовувати охлаждающе рідина, змішану з антифризом.

Планова заміна охолоджуючої рідини повинна відбуватися один раз на два роки або кожні 60000 км. пробігу вашого автомобіля.

Але бувають випадки, коли виникає необхідність позапланової заміни рідини:

- Освіту желеподібної маси на поверхні розширювального бочка

- При температурі до -15 градусів антифриз перетворюється в кашку.

Додамо також, що заміну охолоджуючої рідини необхідно обов'язково проводити після будь-яких робіт на системі охолодження вашого автомобіля. Безумовно, краще це робити в умовах автосервісу у Львові, де кваліфіковані фахівці зроблять свою роботу дуже професійно і в максимально стислі терміни.

 
Увага Акція

Акція від СТО "КБ"
Всього за 299 євро - встановлення ГБО 4
встановлення гбо львів

Наша адреса

Головний Офіс та СТО:
м.Львів, вул. Городоцька 207

автосервіс на карті, Львів

AudiBMWChevroletFordHondaHyundaiKIALadaDaewooMazdaMercedes-BenzMitsubishiTOYOTAVolkswagenOpelSkoda