banner_gbo_lviv
Діагностичне обладнання важливо для автосервісу у Львові PDF Друк e-mail
Вівторок, 16 серпня 2016, 00:00

Діагностика автосервісБез всякого сумніву, діагностичні обладнання грають дуже важливу роль в автосервісі, адже саме від нього залежить, наскільки якісно буде виконана вся робота. Діагностичне обладнання - це свого роду сканер, який, в свою чергу виконує необхідні функції якоїсь зв'язку між блоком управління автомобіля і людиною. Саме обладнання складається з діагностичного роз'єму, мультиплексора, а також, від вихідного з програмним забезпеченням.

За допомогою роз'єму ми можемо з'єднатися з автомобілем. У той же час мультиплексор сприймає дану йому інформацію і переводить її на зрозумілий для нас вид. Діагностичне обладнання легкових автомобілів можна поділити на 4 категорії. OBD діагностика має на увазі собою початкову стадію, тобто, комп'ютерну діагностику своїми руками тощо. Ціни самої установки тут починаються всього від декількох і до пари сотень доларів. OBD сканер має досить скромні ресурси діагностики: він має можливість «згасити» лампу «чек Енджін», також можна знайти коди помилок з блоку управління і розпізнати їх завдяки яким-небудь довідників. Зверніть увагу! Ми розглядаємо тільки матеріали OBD протоколу. На превеликий жаль, цієї інформації цілком достатньо для повноцінної діагностики близько 10-ти років тому. В даний момент OBD сканер містить в собі приблизно 1/10 від загальної інформації про автомобіль.

Цей рівень є зачинателем більш-менш серйозної діагностики. Аналогічні діагностичні сканери для машин вже можуть сприймати не тільки OBD, а також акти виробників. Вартість датчиків в даній ділянці - приблизно 1500 доларів. Функціонал наверх приладу початкового рівня, але існують значні недоліки, які неможливо не помітити. Один з найголовніших недоліків - це невелика кількість даних про знайдені дефекти, яке надається користувачеві. Ще одним чимало важливим недоліком є ​​дуже низька якість складу діагностованих автомобілів. Наведемо приклад. Вкрай часто трапляється, що якась модель машини прибуває в програмі приладу - і діагностика навіть має можливість підключитися до автомобіля, але, на жаль, в кінці отримав або неправильний матеріал, або ж недостатня кількість інформації, яку навіть не можна буде використовувати будь-яким чином. Безумовно кращий варіант для багатьох СТО.

У більшості випадків одного такого приладу буде цілком достатньо для того, щоб діагност зміг повноцінно попрацювати. В функціі першокласного сканера входить не тільки зуміти розпізнати помилки, але і створити в програмі схеми автомобільних систем, позиції датчиків і так далі. Сканери подібної класифікації просто зобов'язані мати велику і цілком адекватну карту поверхні автомобілів. Необхідною рисою сканерів досить високого рівня є їх швидкодія - виводка «живих» якостей машинних елементів з вражаючою частотою.

 
Увага Акція

Акція від СТО "КБ"
Всього за 299 євро - встановлення ГБО 4
встановлення гбо львів

Наша адреса

Головний Офіс та СТО:
м.Львів, вул. Городоцька 207

автосервіс на карті, Львів

AudiBMWChevroletFordHondaHyundaiKIALadaDaewooMazdaMercedes-BenzMitsubishiTOYOTAVolkswagenOpelSkoda