banner_gbo_lviv
Ремонт турбіни у Львові - запорука надійності вашого авто PDF Друк e-mail
Вівторок, 06 вересня 2016, 00:00

turbina_lvivПричини несправності турбін дизельних двигунів і їх усунення

Перед виконанням ремонту турбіни дизельного двигуна буде потрібно проведення комп'ютерної діагностики на СТО у Львові. Звернемо увагу на деякі несправності, через які може знадобитися позапланове обслуговування турбіни.

Перша причина

З вихлопної труби виходить чорний дим, коли працює дизельний двигун. Швидше за все, це пов'язано з паливом, яке в повному обсязі згорає циліндрах. Причина такої несправності - нестача повітря, що подається в двигун за допомогою турбіни.

Перед усуненням цієї проблеми потрібно зрозуміти, чому двигун раптово почав відчувати брак повітря. Тут справа в розгерметизації патрубка, який пов'язує турбіну і впускний колектор. До речі, чорний дим з турбіни можна спостерігати в іншому випадку, коли відбувається розгерметизація на виході з випускного колектора. Іншими словами, кількість вихлопних газів не вистачає на крильчатці турбіни, через що двигун відчуває нестачу повітря.

Щоб усунути цю неполадку, потрібно замінити патрубки. Якщо не допоможе, значить проблема в сполучних елементах, які слід трохи підтягнути. На цьому ремонт турбіни можна вважати успішно завершеним.

Друга причина

Ви виявили, що з труби виходить сизий дим. Це безпосередньо пов'язано з попаданням моторного масла в випускний колектор. Можливо, масло потрапило туди з магістралі турбіни, яка засмітилася. У зв'язку з цим знижується продуктивність масляного насоса, який вже не в змозі подавати масло туди, куди потрібно. В даному випадку є ризик засмічення випускного колектора. Для усунення зазначеної проблеми необхідно промити масляні магістралі і замінити підшипники.
Набагато складніше йде справа з ремонтом турбіни варіативного типу. Такі турбіни мають вакуумним способом регулювання різних крильчаток. Ці турбіни дуже часто страждають збоями при перемиканні на потрібну крильчатку в той момент, коли двигун працює на високих оборотах. Ознаки даної проблеми наступні: двигуну не вистачає повітря, ДВС працює не на повну потужність. Щоб усунути дефект, потрібно ретельно прочистити внутрішню поверхню турбіну, в якій збирається багато шарів пилу і бруду.

Для здійснення даної процедури можна звернутися в кваліфікований сервіс по ремонту турбін у Львові.

 
Увага Акція

Акція від СТО "КБ"
Всього за 299 євро - встановлення ГБО 4
встановлення гбо львів

Наша адреса

Головний Офіс та СТО:
м.Львів, вул. Городоцька 207

автосервіс на карті, Львів

AudiBMWChevroletFordHondaHyundaiKIALadaDaewooMazdaMercedes-BenzMitsubishiTOYOTAVolkswagenOpelSkoda