banner_gbo_lviv
Чіп-тюнінг авто у Львові PDF Друк e-mail
Вівторок, 11 жовтня 2016, 00:00

тюнінг ЛьвівШвидше за все, кожен з автовласників хоча б один раз, але замислювався про тюнінг двигуна свого залізного коня. Прагнення до постійних змін і індивідуалізації у людини закладено в ДНК. Тому завзяті автомобілісти відразу після придбання обновки шукають всілякі варіанти для поліпшення динамічних і технічних показників своєї машини. Автомобілісти хочуть «вичавити» з своїх машин більше, ніж це було передбачено виробником.

Чому, як і для чого чіп-тюнінг авто

Прагнення автовласників яким би то не було способом розширити функціонал: збільшити потужність, підняти динамічні показники з мінімальними фінансовими витратами основна причина появи чіп-тюнінгу у Львові і всій країні, який прийшов до вітчизняних автовласників з далекого заходу. Виконується чіп-тюнінг у Львові шляхом маніпуляцій з програмою штатного блоку, без глобального конструктивного автовтручання.

Завдання чіп-тюнінгу

- Перепрограмування блоку управління двигуном найпростіше завдання чіп-тюнінгу.
- Поліпшення і заощадження паливної ефективності. Багато хто думає, що в основному тюнінг двигуна пов'язаний зі збільшенням потужності і крутного моменту, але це не так. Далеко не всі хочуть розвинути швидкість до першої сотні на частку секунд швидше, ніж це зазначено в ТТХ. Багатьом, куди цікавіше, інші, не менш важливі показники. Наприклад, витрата палива. Тому спеціальні програми чіп-тюнінгу у Львові, розробляються для поліпшення паливної ефективності.
- Зміна режиму роботи параметрів електронних складових двигуна.
- Необхідний при установці газобалонного обладнання. Кут випередження запалювання для двигунів, що працюють на газу інший, ніж для автомобілів, що їздять на бензині. Тому для зміни таких калібрувань в програмі управління двигуном чіп-тюнінг також має місце.
- Виправлення заводських помилок в програмах. Можна сказати, що цей напрямок застосування чіп-тюнінгу більше вітчизняне, ніж західне. Особливості палива, клімату в регіоні - часті причини класичних проблем з двигуном. Одним з варіантів усунення таких проблем є чіп-тюнінг.

Як виконується процедура чіп-тюнінгу

Автомобіль фіксують до спеціальній платформі і для визначення його реальної потужності розганяють до граничної швидкості. Дані існуючого потенціалу візуалізують в графічному вигляді. Порівняння показників виконується до і після проведення процедури. Робота виконується програмістами за допомогою спеціальних програм. Діючі цифри змінюються на нові. Готово. Результат індивідуальний для кожної машини. На деяких моделях 90 "конячок" може перетворитися в 110-120. Споживання палива або не змінюється, або знижується. Процес чип-тюнінгу авто у Львові може займати від декількох годин до декількох днів. Все залежить від моделі авто, блоку управління двигуном і інших особливостей. Для самих затребуваних моделей німецьких виробників процедура триває близько трьох годин.

Загалом, чіп-тюнінг - це приємний, корисний і, головне, незаборонений тюнінг автомобіля!

І це з легкістю доведуть фахівці нашого автосервісу. Ми не перший рік працюємо на ринку тюнінгових технологій. Виконуємо чіп-тюнінг автомобілів будь-яких марок і модифікацій. Вам достатньо замовити зворотний дзвінок, щоб замовити процедуру чіп-тюнінгу для вашого авто. Якщо виникли питання, наші консультанти дадуть відповідь на них, не залишивши зайвих сумнівів. Телефонуйте і приїжджайте!

 
Увага Акція

Акція від СТО "КБ"
Всього за 299 євро - встановлення ГБО 4
встановлення гбо львів

Наша адреса

Головний Офіс та СТО:
м.Львів, вул. Городоцька 207

автосервіс на карті, Львів

AudiBMWChevroletFordHondaHyundaiKIALadaDaewooMazdaMercedes-BenzMitsubishiTOYOTAVolkswagenOpelSkoda