banner_gbo_lviv
Чіп-тюнінг Volkswagen у Львові PDF Друк e-mail
Вівторок, 25 жовтня 2016, 00:00

Volkswagen-tuningНайоптимальнішим серед усіх діючих способів збільшення потужності двигуна Volkswagen, був є і буде чіп-тюнінг. Процедура дає можливість розкрити внутрішній потенціал двигуна і змінити працюють в штатному порядку "заводські" настройки в кращу сторону не тільки для автомобілів з пробігом, але і для нових машин марки Volkswagen. Збільшивши при цьому крутний момент, а також знизивши витрату палива.

Можливості чіп-тюнінгу Volkswagen

На ряду з двигунами, які працюють на бензині, чіп-тюнінг яких дає 100% гарантований результат, тюнінг дизельних моторів Volkswagen теж відмінно себе зарекомендував. Найбільшого ефекту вдалося досягти в моделях Volkswagen Touareg, Amarok, Tiguan, Passat. Для прикладу, в дизельної модифікації "Амарок", чіп-тюнінг Volkswagen може додавати потужності з 163 до 210-215 л / с. Бензиновий "Тігуан" може збільшить кількість конячок з 150 до 190-200. Ну і найбільші враження від чіп-тюнінгу Volkswagen Touareg. Дизель з 204 зростає до 295 л / с. Бензинова версія з 333 конячок може порадувати своїх власників збільшенням до 415-420 л / с.

Переваги чіп-тюнінгу для двигунів Volkswagen

Зміни в машині будуть відчутні відразу після першого натискання на газ. Досить впевнена тяга в авто з'являється навіть в діапазоні до 2000 оборотів двигуна. Це, природно, додатковий плюс в неспішної міській їзді. Таким чином, можна виділити відповідні переваги:

- Забезпечення кращої тяги на низьких оборотах;
- Отримання легкості управління навіть при навантаженому автомобілі;
- Збільшення потужності двигуна до 25-30%; підвищення динамічних і маневрених характеристик авто;
- Отримання кращої чуйності педалі акселератора.

Для проведення чіп-тюнінгу немає необхідності механічних втручань в конструкцію двигуна. Діагности автоцентрів за допомогою спеціалізованого обладнання проводять зчитування необхідного програмного файлу, який зі зміненими настройками заливається в ЕБУ. У комплекс послуг, які наша фірма надає= своїм клієнтам входить можливість не тільки виконати якісний чіп-тюнінг Volkswagen, але і встановити додаткове обладнання на автомобіль.

За допомогою наших програмістів ходові характеристики вашого автомобіля значно покращаться що зробить його більш досконалим.

Зв'яжіться з нами прямо зараз і ми вдихаємо нове життя у двигун вашого авто!

 
Увага Акція

Акція від СТО "КБ"
Всього за 299 євро - встановлення ГБО 4
встановлення гбо львів

Наша адреса

Головний Офіс та СТО:
м.Львів, вул. Городоцька 207

автосервіс на карті, Львів

AudiBMWChevroletFordHondaHyundaiKIALadaDaewooMazdaMercedes-BenzMitsubishiTOYOTAVolkswagenOpelSkoda