banner_gbo_lviv
Чіп-тюнінг Niva Chevrolet у Львові PDF Друк e-mail
Середа, 02 листопада 2016, 00:00

niva-chiptuningПопулярність чіп тюнінгу на Заході пов'язана з тим, що завдяки тюнінгу підвищується потужність мотора шляхом удосконалення його функціоналу.

Як відбувається тюнінг мотора авто Нива Шевроле

Фахівці виділяють кілька методів, за якими здійснюється удосконалення мотора. Серед найбільш вдалих можна виділити:

  • внесення розширень в моторну систему
  • удосконалення та корекція геометрії

Чіп-тюнінг Niva Chevrolet у Львові

Щоб виконати пункти 1 і 2 слід ретельно розібрати вміст системи двигуна. Робоча сила збільшується завдяки корекції та заміни деяких елементів. Наприклад, чіп тюнінг передбачає збільшення розміру діаметра приймальних труб, а також установку нового ЕБУ або вогнегасника. Зазначені роботи дозволяють збільшити потужність мотора, а також запобігти можливим проблемам, які виникають при морозах.

Технічні нюанси

Методи, які описані вище, крім очевидних переваг мають недоліки і дискомфорт при проведенні монтажу. Справа в тому, що вони передбачають необхідність повністю розібрати моторну систему. Цей метод ефективний, адже зовсім не потрібна розбирання вмісту капота.

Переваги чіптюнінгу

Чіп-тюнінг Niva Chevrolet дозволяє поліпшити динаміку залізного коня, що важливо в умовах їзди на дорогах з погано покладеним і битим асфальтом. Саме для цього і проводиться модернізація головних частин амортизаторів, а також панчохи моста, адже якщо він прогнеться поломки підшипників не уникнути.

Процедура тюнінгованія передбачає заміну і корекцію спеціалізованої мікросхеми, яка вмонтована в електронний управлінський блок. Перед початком проведення процедури важливо діагностувати неполадки, і усунути несправності. Це робиться з метою поліпшення роботи внутрішнього чіпа, який націлений на модернізацію двигуна.

Плюси тюнінгу

Нещодавно проводилося опитування господарів авто Niva Chevrolet, які звозили залізного коня на модернізацію. Автомобілісти виділили цілий ряд позитивних рис: менше витрат потужність мотора стає більше на 10% підвищити значення крутного моменту швидкість установки

Власники відзначили позитивну динаміку, адже мотор працює м'яко і рівно, а витрата палива або залишився на тому ж рівні, або зменшився на 1,1 л на 100 км. Чіп не передбачає зняття з гарантії, адже користувач отримує спеціальну прошивку з даними паспорта. Процедура чіповки триває приблизно 30 хвилин. Наші фахівці готові допомогти вам модернізувати своє авто за низькими цінами.

 
Увага Акція

Акція від СТО "КБ"
Всього за 299 євро - встановлення ГБО 4
встановлення гбо львів

Наша адреса

Головний Офіс та СТО:
м.Львів, вул. Городоцька 207

автосервіс на карті, Львів

AudiBMWChevroletFordHondaHyundaiKIALadaDaewooMazdaMercedes-BenzMitsubishiTOYOTAVolkswagenOpelSkoda