banner_gbo_lviv
Модернізація автомобіля Mazda 6 PDF Друк e-mail
Четвер, 08 грудня 2016, 00:00

mazda_6_lvivМашина - це улюблена жінка завзятого автомобіліста. За коханою жінкою необхідно доглядати. Однак, приходить час, коли вона просто потребує подарунок. Таким презентом може стати модернізація роботи автодвигуна.

Ефективний метод поліпшення

Уявіть, що відкриваєте капот авто. Карбюратора ви не побачите, але зате ознайомитеся з системою дросельної заслінки і форсунки, які подають необхідну кількість пального. Вони можуть бути монтовані в будь-якій частині тракту, але алгоритм їх роботи завжди регламентує ЕБУ. Не важливо, які у коло умови, все елементи під капотом підпорядковані штучного інтелекту. Саме тому, чіп-тюнінг Mazda 6 створили для модернізації електроніки. Устаткування допомагає знайти узгодженість всіх елементів, яка досягається завдяки деяким переваг. Серед них в першу чергу чуйність авто, його еластичність і злагодженість реакцій. Збільшується і потужність. Витрата палива, навпаки, знижується. Якщо їхати на середній швидкості, поглинання пального знизиться на 1 літр на сто км.

Необхідність процедури чіп-тюнінг Mazda 6

Володарі машини даної моделі відзначили, що жвавість авто отримує після першого електронного втручання. Чіповка дозволяє підвищити можливості на 15 к.с., еко-режим, який авто переносить легше, оптимізацію запалювання і систем постачання паливом. Тобто, професіонали радять підійти до чіповке після прокачування заліза. Чіп-тюнінг Mazda 6 дозволяє реалізувати проект цього авто повноцінно. Наприклад, перепрошивка регулює холодний пуск, виставляючи нові параметри опору. Нові технології авто не мають робочої версії ПЗ, яке дає можливість використання заявлених 15 кінських сил на повну потужність. Господарі машини не радять монтувати додаткові зовнішні програми, адже це не допоможе. А ось грамотна чіповка може усунути проблему і зробити авто саме таким, яким його хоче бачити господар.

Тому, звертаючись в СТО "КБ" у Львові, власник отримає оновлене авто протягом декількох годин, не приносячи шкоду своєму гаманцю.

 
Увага Акція

Акція від СТО "КБ"
Всього за 299 євро - встановлення ГБО 4
встановлення гбо львів

Наша адреса

Головний Офіс та СТО:
м.Львів, вул. Городоцька 207

автосервіс на карті, Львів

AudiBMWChevroletFordHondaHyundaiKIALadaDaewooMazdaMercedes-BenzMitsubishiTOYOTAVolkswagenOpelSkoda