banner_gbo_lviv
Чіповка Mazda 5: Реальність і Міфи PDF Друк e-mail
Вівторок, 13 грудня 2016, 00:00

mazda_5Заводські настройки часто залишають власників незадоволеними. Незалежно від марки і бренду, при конструюванні авто задіюється далеко не весь його потенціал. Коли в автомобільному будівництві почали впроваджуватися інновації, кількість незадоволених користувачів значно збільшилася.

Основною проблемою є програма, яка вбудована в ЕБУ. Процес удосконалення свого авто дозволяє наочно продемонструвати колегам, що ваш залізний кінь - це не просто пристрій для пересування. Маловитратними способом поліпшення роботи мотора є чіповка.

Чіп-тюнінг Mazda - львівські фахівці рекомендують

Наявність автомобіля з першокласними показниками - гарне прагнення, однак для такого роду лідерства важливо провести деякі модернізації. Завдяки перепрошивке встановлюються можна прибрати хитрості, встановлені виробником. У зв'язку з екологізації виробництва сучасні авто оснащують приладами, які регулюють вихлоп, маючи низькі показники пального. Робота мотора глушиться завдяки програмі, яка знаходитися в ЕБУ. Чіп-тюнінг Mazda 5 передбачає установки нового програмного забезпечення і бустера, а також запускається зовнішня робоча програма. Оновлення в прошивці дає можливість замінювати штатний алгоритм в системі блоку управління.

Кілька слів про доступність

Штатну програму в автомобілі Mazda 5 поки що неможливо, а сама корпорація не планує змінювати алгоритм роботи. Для бензинових двигунів поки що немає альтернатив, але для працюючих на дизелі народ вже постарався. Професіонали рекомендують встановити бустер, який змінює особливості роботи педалі акселератора. Пару років тому на ринку з'явилася модернізація для дизельних моторів. Це мікропроцесорний блок, який монтується в лінію ЕБУ і датчика тиску в паливній рампі, а тому це дає можливість змінювати вихідні команди самого чіпа. Відбувається корекція дозування пального, яке впорскується в циліндри, і тим самим апарат підвищує свою потужність. Наприклад, якщо заводський показник - 175 к.с., то після модифікації збільшитися до 195 к.с.

 
Увага Акція

Акція від СТО "КБ"
Всього за 299 євро - встановлення ГБО 4
встановлення гбо львів

Наша адреса

Головний Офіс та СТО:
м.Львів, вул. Городоцька 207

автосервіс на карті, Львів

AudiBMWChevroletFordHondaHyundaiKIALadaDaewooMazdaMercedes-BenzMitsubishiTOYOTAVolkswagenOpelSkoda