banner_gbo_lviv
Авто можна буде ввозити в Україну за електронними деклараціями PDF Друк e-mail
Вівторок, 31 травня 2011, 13:12

Митне оформлення транспортних засобів та їх складових, які ввозяться на територію Україну, можна буде здійснювати за допомогою електронних митних декларацій, як повідомляють у Державному комітеті з питань регуляторної політики та підприємництва (Держкомпідприємництва).

Комітет погодив розроблений Держмитслужбою проект постанови, який передбачає можливість подання такої декларації.

Згідно з його нормами, суб'єкти зовнішньоекономічної діяльності зможуть самі вирішувати, подавати вантажну декларацію на папері або в електронному вигляді. Сьогодні використовується тільки паперовий варіант. Також, зазначеними змінами планується подальше використання отриманої в електронному вигляді інформації, зокрема, при держреєстрації транспортних засобів в органах Державтоінспекції (ДАІ).

Нагадаємо, як у квітні повідомляла ЛІГА: ЗАКОН, Державна митна служба України запропонувала визнати електронну вантажну митну декларацію (ВМД) документом, що підтверджує правомірність придбання транспортного засобу або його складових частин, що мають ідентифікаційні номери. Така норма закріплена в проекті розробленого нею постанови Кабінету Міністрів, яким вносяться зміни до Порядку державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку автомобілів, автобусів, а також самохідних машин, сконструйованих на шасі автомобілів, мотоциклів усіх типів, марок і моделей, причепів, напівпричепів , мотоколясок, інших прирівняних до них транспортних засобів та мопедів.

Раніше Держмитслужба запустила пілотний проект з декларування, митного контролю та оформлення товарів із застосуванням електронних декларацій. Він проводиться на базі Київської регіональної, Київської обласної та Південної митниць.

 
Увага Акція

Акція від СТО "КБ"
Всього за 299 євро - встановлення ГБО 4
встановлення гбо львів

Наша адреса

Головний Офіс та СТО:
м.Львів, вул. Городоцька 207

автосервіс на карті, Львів

AudiBMWChevroletFordHondaHyundaiKIALadaDaewooMazdaMercedes-BenzMitsubishiTOYOTAVolkswagenOpelSkoda