banner_gbo_lviv
На українських АЗС дешевшає дизельне паливо PDF Друк e-mail
Середа, 08 червня 2011, 10:53

Згідно з даними консалтингової групи «А-95», надані «Інтерфакс-Україна», зокрема, за даними групи, мережа WOG та «Лукойл» знизили ціни на дизельне паливо на 1% (на 10 коп. / літр), до 9, 80 грн. / літр, «ОККО» - на 1% (на 10 коп. / літр), до 9,79 грн. / літр. Середня ціна дизельного палива за Україну в роздрібному сегменті українського ринку за звітний період знизилися на 0,3% (на 3 коп. / літр) - до 9,76 грн. / літр.

Разом з тим вартість найпопулярнішого в Україні бензину марки А-95 в мережах «ЛУКОЙЛ», WOG та «ОККО» з 3 по 6 червня не змінилася. Зокрема, всі три мережі продають А-95 у роздробі за 10,55 грн / літр. При цьому середня ціна А-95 в Україну з 3 по 6 червня збереглася на рівні 10,33 грн. / літр.
Нагадаємо, що ще в середині травня експертно-аналітична група з питань функціонування ринку нафти, нафтопродуктів і розвитку нафтопереробної промисловості при Кабінеті міністрів України встановила граничну рекомендовану вартість дизпалива 9,60 грн. / літр.
У другій декаді травня експерти нафтового ринку С. Куюн та О. Сіренко прогнозували зниження цін дизпалива в Україну в червні, у зв'язку із здешевленням нафти і нафтопродуктів на світових ринках.
Крім того, незабаром ціни на пальне можуть знову підвищитися. Азаров хоче підвищити акциз на бензин на 50%.

 

http://autosvit.ws

 
Увага Акція

Акція від СТО "КБ"
Всього за 299 євро - встановлення ГБО 4
встановлення гбо львів

Наша адреса

Головний Офіс та СТО:
м.Львів, вул. Городоцька 207

автосервіс на карті, Львів

AudiBMWChevroletFordHondaHyundaiKIALadaDaewooMazdaMercedes-BenzMitsubishiTOYOTAVolkswagenOpelSkoda