banner_gbo_lviv
Встановлення (ГБО) газобалонного обладнання на авто у Львові
Встановлення ГБО, Львів PDF Друк e-mail

встановлення ГБОПобутує думка, що встановлення газового обладнання скорочує ресурс роботи двигуна автівки. Подейкують, з часом прогоріти можуть клапани, швидкого зноситися кільця. Однак, фахівці розвіяли всі міфи, запевнивши, - при правильному налаштуванні ГБО таких проблем не виникне.

Зріджений газ випаровується краще бензину, менше забруднює масло і не розріджує його. Це означає, що термін експлуатації масла помітно збільшується. Добре змішуючись з повітрям, газ згорає рівномірно і повністю, при цьому тиск наростає з меншою інтенсивністю. Завдяки цьому знижується навантаження на деталі кривошипно-шатунного механізму.

Газ не містить сірки і свинцю, які руйнують деталі камери згоряння і каталізатор. При його згорянні не утворюється нагару на поршнях, клапанах і свічках запалювання.

Октанове число газу знаходиться в межах від 100 до 105, тому можна не боятися ефекту детонації, навіть якщо мова йде про автомобілі, які рекомендують заправляти А-98 бензином.

Встановлення газового обладнання на авто - якість палива

Якщо в якості палива, можна засумніватися (бензин, як відомо, можна розбавити, і цим часто користуються недобросовісні постачальники), до газу - питань бути не може. Через те, що в резервуарах він є під тиском, відкрити вентель і добавити щось у ємність, чи доповнити присадками просто неможливо. Процес перекачування газу повністю герметичний. Газ завжди потрапляє із заводу в цистерни газовозів, з автоцистерни - в резервуар АЗС, а з резервуара - в автомобіль по герметичним трубах. При цьому ні в кого немає прямого доступу до пального.

встановлення ГБОІснує два види пропан-бутанової суміші - літня і зимова. У літній зміст пропану наближається до 50%, а в зимовій - до 90%. Рідкий бутан витрачається менше, але кипіти може тільки при позитивних температурах. Тому для повного випаровування палива під час холодів потрібно, щоб в суміші було більше пропану - він кипить при температурах до -42 градусів за Цельсієм. У сильні морози повний балон підкачують азотом для створення додаткового тиску і кращого руху газу. Однак це необхідно, якщо балон встановлений зовні автомобіля. Для балонів, що знаходяться в багажнику, така процедура не проводиться.

Таким чином, установка газового обладнання на авто не тільки вигідна фінансово, але й підвищує безпеку, продовжує ресурс двигуна, збільшує термін служби моторного масла.

Бажаєте встановити ГБО чи отримати безкоштовну консультацію - телефонуйте 098 344 6544

Вичерпна інформація щодо ГБО - встановлення, обслуговування, налаштування, ремонт - на нашому сайті http://gbo.lviv.ua

 
Увага Акція

Акція від СТО "КБ"
Всього за 299 євро - встановлення ГБО 4
встановлення гбо львів

Наша адреса

Головний Офіс та СТО:
м.Львів, вул. Городоцька 207

автосервіс на карті, Львів

AudiBMWChevroletFordHondaHyundaiKIALadaDaewooMazdaMercedes-BenzMitsubishiTOYOTAVolkswagenOpelSkoda